Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Clash of the Stars (COTS) 7 je označení turnaje, v němž se v boxu, thaiboxu nebo MMA utkají čeští influenceři, youtoubeři, tvůrkyně obsahu pro dospělé či kontroverzní postavy kulturistiky.

Proběhne 27. ledna 2024 v pražské holešovické Sportovní hale pro 9 tisíc návštěvníků, která byla téměř vyprodaná za pouhé dvě hodiny od spuštění prodeje.

Charakteristika

Diváci se mohou těšit na večer plný bizarní show , šílené zábavy a elektrizující atmosféry doplněné světelnými a hudebními efekty. Moderátorem bude Jakub Jíra (1982)

Úvodní tisková konference se konala 11. prosince 2023 v pražském Duplexu. Během ní pokropila pornoherečka Nikola Lauberová čili Wild Nicol svou kolegyní Drahomíru Jůzovou alias Lady Dee (1991) zvířecími exkrementy.

Zmiňovaného Jíru pak po svém příchodu napadl Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením (1998), má s ním totiž dlouhodobý spor.

Patrik Žralok na pódium dorazil oblečený jako Ivánek z pohádky Mrazík, protože jeho soupeř Václav Mikulášek (1988) si říká Baba Jaga.

Program

V kleci se objeví hned celá řada COTS stálic, nebudou však chybět ani zcela nové tváře.

Zápasník Aleš „Psychopat“ Bejr (1977) se postaví mediálnímu podnikateli Jaromíru Soukupovi (1969).

Michal "Psycho" Peštuka alias Hanácké vlk z Prostějova vyzve Filipa Procházku. Ten dlouhodobě bydlí v Norsku a stylizuje se do role vikingského válečníka. Turnaje se zúčastněný i policista Petr Reif (1978) alias Maniac Cop, který na sociálních sítích sdílí videa z policejní práce u nás i v zahraničí.

Zajímavý ženský souboj dle pravidel Oktagon Underground mají v plánu předvést hvězdička OnlyFans Petra Úradníčková alias Inked Dory s přítelkyní Tomáše Le Syho (1993), influencerkou Denisou Ryndovou.

Jejich souboj je plánován na tři kola po třech minutách ve velkých rukavicích.

Perlička

Diváci se tentokrát mohou těšit také na japonské sumó. 180 kilogramů vážící Jan "Diego" Kotlár v "zápase" vyzve influencera Ondřeje "Gappu" Biharyho alias Mr. Vitamínka.

Kompletní program živých soubojů

Předchozí ročníky

Oficiální webové stránky

Oficiální profil na Facebooku

Oficiální profil na Instagramu

Oficiální profil na Twitteru

Oficiální kanál na YouTube

Články