Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Clash of the Stars (COTS) 6 je označení turnaje, v němž se v boxu, thaiboxu nebo MMA utkají čeští influenceři, youtoubeři, tvůrkyně obsahu pro dospělé či kontroverzní postavy kulturistiky.

Proběhne 28. října 2023 v pražském O2 Universum od 18:30 hodin a nese označení „Jedna noc v Bangkoku“.

Charakteristika

Diváci se mohou těšit na večer plný bizarní show, šílené zábavy a elektrizující atmosféry doplněné světelnými a hudebními efekty.

Úvodní tisková konference se konala 11. září 2023 v pražském Duplexu.

Program

V kleci se objeví hned celá řada COTS stálic, nebudou však chybět ani zcela nové tváře.

O hlavní předzápas se postarají nesmiřitelní rivalové Marek "Datel" Valášek a Jaroslav Kotlár "Security", kteří budou bojovat holými pěstmi. Stejným způsobem se střetnou zástupci české rapové scény Lboy a Icko, jejichž ostrému střetu předcházel osobní spor plynoucí do rozpadu přátelství.

Hlavním a zároveň titulovým mačem bude souboj mezi kulturistou Filipem Grznárem a tiktoterem Luktumou o šampióna polotěžké divize.

Kulturista Karlos Benda se utká se třemi soupeři (s každým v jednom kole), přičemž jeden z nich jej chce zdolat technikami kung-fu.

Utkání se v souboji těžkých vah dočká i fitness trenér přezdívaný Žralok, který se postaví kamarádovi Karlose Vémoly (1985) Rendysovi.

Dalším čekávaným zápasem je střet influencerky Hanky Gelnarové (2001) a zkušené MMA zápasnice Michaely „Miss Problem“ Dostálové. Do akce se vrací také oblíbený Max Green, kterému se postaví Dominik Radl alias Malej Zmijozel.

Kompletní program plánovaných soubojů

Předchozí ročníky

Oficiální webové stránky

Oficiální profil na Facebooku

Oficiální profil na Instagramu

Oficiální profil na Twitteru

Oficiální kanál na YouTube

Úvodní tisková konference

Články