Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Clash of the Stars je označení česko-slovenské organizace i turnaje, na něm se v boxu, thaiboxu nebo v MMA mají pravidelně utkávat přední čeští influenceři, youtoubeři, tvůrkyně obsahu pro dospělé či kontroverzní postavy kulturistiky.

Charakteristika úvodního turnaje

První dějství proběhlo 22. ledna 2022 v Českém Těšíně. Bez diváků, ovšem s možností sledovat boje prostřednictvím PPV.

Organizátor byl Čech Tomáš Linh Le Sy, mj. zápasník Oktagonu, moderátorem Jakub Jíra (1997).

Akci odstartoval souboj dvojic, z nichž první tvořil profi zápasník Leo Brichta (1999), bývalý adept na titul Oktagonu, s Lukášem Fajkem, zkušeným boxerem. Za soupeře dostali nezkušené Olomoučany Michala Zbožínka a Daniela Šuteru. Jejich střet byl ukončen již po 32 vteřinách.

V následujícím utkání se představil kulturista Filip Grznár (1985), jenž nedávno vyhrál svůj první MMA zápas. V kleci se mu postavil prostějovský youtuber Michal Peštuka alias Psycho Michal (čili Hanácké vlk), který byl dříve jeho velký kamarád a dokonce mu svědčil na svatbě.

Dalším bojovníkem byl youtuber Danny z TvTwixx, jenž je znám jako jeden z influencerů, kteří před pár lety hodili do autobusu dělobuch.

Byl rovněž připraven zajímavý souboj dvou dívek, bývalé pornoherečky Silvie Dellai (1993) s tvůrkyní na OnlyFans ValériíHolákovou vystupující pod přezdívkou Xholakys.

V posledním duelu mezi raperem Vercettim a influencerem Markem "Datlem" Valáškem (po třech minutách zvítězil na body) bylo, na rozdíl od předchozích vidět, že přípravu nepodcenili, byť na ni měli pouze měsíc, což se odrazilo na nedostatečné fyzičce. Ve srovnání s dalšími střety ovšem jejich souboj vypadal jako skutečný sport.

Do širšího povědomí vstoupila tato dvojice už ostrou výměnou názorů během prosincové tiskové konference, která akci předcházela.

V hledišti byly přítomny i další postavy známé především mladému publiku, jako Anna Šulc (1999) nebo Adam Kajumi (1999). Ti každou chvíli přidávali na Instagram videa ze zápasů, během nichž občas tekla krev a zaznívala jedna vulgarita za druhou.

Turnaj Clash of the Stars Round 2

Turnaj Clash of the Stars Round 2 se uskuteční 25. června 2022 na pražské Královce. Fanoušci se mohou těšit na tyto zápasy:
  • Datel vs Freescoot
  • Sensey vs Fayne
  • Vercetti vs Adam Mišík
  • Kril vs Koleso
  • Dynamic vs Filip Grznár
  • Habibi vs Silvia Dellai 
  • a mnoho dalších

Články