Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Chili byla soutěžící pořadu MasterChef Česko 2020 na TV Nova Z TOP 16 sice vypadla, ale o několik dílů později dostala druhou šanci a vrátila se zpět do hry Nakonec se probojovala mezi šestici nejlepších amatérských kuchařů. Na konci září nestačila ve výzvě na Pavlínku a televizní diváci se s ní museli nadobro rozloučit

Chili, která pochází z Prahy, se zapojila do soutěže ve svých 28 letech. V kuchyni se kolem plotny motá odmalička, a to díky svým českým tetám, které s ní sdílely recepty tradičních českých pokrmů.

Kromě vaření ráda zpívá, tancuje a hraje závodně americký fotbal. Obléká dres týmu Prague Harpies.

Po skončení soutěže MasterChef by se ráda věnovala vaření, a to například v podobě pop-up eventů ve vietnamském stylu, kdy bude mít host možnost stát se členem vietnamské rodiny a zažít rituální sdílení, které je pro tuto kulturu typické.

Kontrast vietnamských kořenů a české kultury se promítá i do jejího stylu vaření. Miluje fusion, tedy kombinování různorodých kuchyní a ingrediencí. Ráda přidává do vietnamského jídla prvky evropské kuchyně. Její pokrmy jsou výrazné, barevné a pestré stejně jako její osobnost.

Survivor 2022

Byla účastnicí nejdrsnější reality show TV Nova Survivor 2022. Vypadla jako sedmnáctá v pořadí. Byla vyloučená porotou. Obsadila celkové 4. místo.

Články