Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Česko Slovensko má talent 2019 vyhrála mladá zpěvačka Margaréta Ondrejková Osmou řadu talentové soutěže zařadila do svého podzimního programu česká TV Prima a slovenská TV JOJ

Složení poroty i moderátorů bylo stejné, jako v předchozí řadě Česko Slovensko má talent. Porotci měli opět k dispozici zlatý bzučák (neboli Zlatý buzzer), kterým mohli posunout svého favorita přímo do finále. V této řadě měli možnost udělit zlatý bzučák také moderátoři. Objevil se nový speciální porotce, kterým se stala Jiřina Bohdalová Novinkou této řady bylo ocenění Zlatý Pátrovič, což je ocenění pojmenované po soutěžícím Jozefu Pátrovičovi, který se zúčastnil zatím každé série.

Premiéra prvního dílu

pátek 30. srpna 2019 od 20:15

Premiéry jednotlivých dílů Česko Slovensko má talent 2019 mohli čeští diváci sledovat každý pátek večer na TV Prima.

Novinkou byl speciální "Česko Slovensko má talent - AFTERSHOW", kterou běžel v době vysílání talentové soutěže na programu Prima COOL každé pondělí. Aftershow se ujala moderátorská dvojice Sonia Edde a Jakub Kotek První díl AFTERSHOW byl uveden 2. září 2019.

Porota Česko Slovensko má talent 2019

Moderátoři Česko Slovensko má talent 2019

Zlatý bzučák

Zlatý bzučák si vyzpíval hudebník Daniel Zappi Vysloužil si jej za svůj výkon od Diany Mórové a postoupil tak rovnou do finále. Další zlaté bzučáky dostali:

  • patnáctiletá Margaréta Ondrejková za zpěv od porotce Járo Slávika,
  • vzdušní akrobaté Katya & Nikita a 11 let) od porotkyně Marty Jandové a
  • Fricska Dance Group za taneční vystoupení od porotce Jakuba Prachaře.

Castingy

První castingy do Česko Slovensko má talent 2019 proběhly 6. a 7. dubna 2019 ve 12 českých městech. Zájem o účinkování měli lidé z celé Evropy, ale i z Asie, USA, Brazílie či Austrálie. Zatímco v minulém ročníku se kromě Čechů a Slováků hlásili nejvíce občané Ruska a Ukrajiny, v roce 2019 dominovali mezi cizinci Poláci.

Oproti ročníku 2018, ve kterém byl k vidění rekordní počet striptérských čísel, má aktuální ročník nabídnout více umění, prostor mají dostat třeba burlesky.

Česko Slovensko má talent je show pro nadané lidi ve které soutěží zpěváci, tanečníci, kouzelníci, komici a další umělci různých věkových kategorií. Soutěží prostě každý, kdo si myslí, že je v něčem velmi talentovaný. V prvních dvou řadách výherce získal kromě peněz také možnost angažmá v Las Vegas.

Historie uplynulých ročníků

Premiéra první řady proběhla 29. srpna 2010 na TV Prima Od roku 2016 převzala show televizní stanice JOJ family. V roce 2018 se pak vrátila znovu na TV Prima.

Původními moderátory byli Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař 5. a 6. řadu soutěže moderovali Milan Zimnýkoval a Marcel Forgáč V roce 2018 (7. řada) pak dvojice Lujza Schrameková a David Gránský kteří moderovali rovněž 8. řadu.

V porotě se během soutěže vystřídali

Přehled vítězů minulých ročníků

Články