Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

V roce 2017 zvítězila Michaela Habáňová která 2. června 2018 předala korunku vítězce nové - Lee Šteflíčkové

Česká Miss je soutěž, kterou pořádají Česká vicemiss z roku 2007 Eva Čerešňáková a podnikatel Martin Ditmar Navazuje na nejslavnější českou soutěž krásy - Miss České republiky. Čerešňáková a Ditmar ji údajně převzali s velkým dluhovým zatížením. Poslední ročník soutěže po mnoha peripetiích odvysílala internetová televize OneTV.cz Prestižní soutěž krásy Česká Miss je určena pro dívky z celé České republiky. Vítězky poté odjíždějí na prestižní Miss Universe a Miss Earth.

Na slavnostním večeru v aule Gong v Ostravě vystoupili Dara Rolins a Adam Mišík Soutěžní klání moderoval Martin Dejdar Přímý přenos se vysílala internetová televizi Seznam.cz.

Česká Miss si v roce 2017 prošla mnoha změnami a od starého konceptu se významně odlišuje. Od základu bylo změněno pojetí celé soutěže. Hledání vítězky již není jen o jednom finálovém galavečeru. Soutěž se snaží o zachycení cesty finalistek v průběhu celého roku. Od roku 2017 je také Česká Miss více vidět online na sociálních sítích, kde krásky ukazují i svůj běžný život.

Finalistky:

Články