Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Český rapper a zpěvák s moldavskými kořeny Calin Panfili – známý prostě jako Calin – se narodil 11. srpna 1997 v Brně.

Instagram - calinpan

Ač dnes patří mezi přední představitele alternativního rnb na naší scéně, zprvu to vypadalo, že bude spíše zdatným judistou.

Hudbou se začal zaobírat někdy mezi 13 a 14 rokem života, kdy jej učaroval Ed Sheeran a jal se učit hře na kytaru. Zúčastnil se soutěže, kterou pořádal tehdy čerstvý finalista soutěže Superstar Ben Cristovao a vyhrál. Dál pak už měl jasno, čemu se bude věnovat. Hudbě.

Ještě během studia na gymnáziu se seznámil s Davidem Kopeckým, který je dnes známý jako D.Kop, hudební producent a DJ. David byl v té době také na začátku hudební kariéry, společně zkoušeli nahrávat první tracky.

Jeho první singl Víc už nic vyšel v lednu 2016 na kanále Mike Roft Records, kde Calin publikoval svou tvorbu. Objevil se zde také třeba singl Paradise ve kterém má svou sloku i Renne Dang

Jen pár dní po vydání Paradise překvapil Calin přestupem do slovenského uskupení Comebackgang, jehož nejznámější tváří je rapper Pil C

Calin se objevil také jako host na albu Con Lai, které vydal Renne Dang

Sedm let po setkání s Benem Cristovaem spolu vytvořili společný song Děvče v první řadě

Poté zvolnil. Na svém instagramovém účtu se svěřil, že to v poslední době přeháněl s pitím a pařením, a tak se rozhodl hledal smysl života ve sportu. Začal trénovat v brněnské Boxárně a vyzkoušel si také MMA zápasy Dokonce se pochlubil, že také zvítězil.

Články