Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Český moderátor, herec a zpěvák Bořek Slezáček, kterého veřejnost vnímá hlavně jako expartnera slavných žen, se narodil 30. května 1967 v Ostravě.

Vystudoval Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Ostravě, studium zakončil titulem inženýra ekonomie a červeným diplomem. Po revoluci vyrazil do světa. Žil ve Španělsku a Německu a cestoval po celé Evropě. Dělal vyhazovače, dýdžeje, pouličního muzikanta a pracoval pro cestovní kancelář. Uměl totiž pět jazyků. V Kolíně nad Rýnem jsem se dostal k práci v televizní produkci Endemol a k účinkování ve dvou seriálech a televizních filmech. Po návratu domů pracoval jako příležitostný model, vypracoval se i na rozhlasového a televizního moderátora. Chvilku také dělal mluvčího politické straně Miloše Zemana v době, kdy svým Zemákem obrážela republiku.

Účinkoval v několika muzikálech (jako např. Děti ráje Hrál také v několika divadelních představeních.

Od studentských let zakládal kapely. Začínal s punkovou Noční sazbou, pokračoval v Katce a pistolnících a během studia na vysoké škole vystupoval s Petardou a později s Raketou. V roce 2014 spoluzaložil hudební kapelu Fun Lovin´Idiots. Zpívá v ní například s Petrem Poláčkem kterého si možná pamatujete ze SuperStar.

Bořek Slezáček a Fun Lovin´Idiots - písničky

Moderoval pořad ESO na TV Nova na TV Prima pak moderoval několik hudebních a soutěžnních pořadů a na TV Barrandov zábavně publicistický pořad Takhle si tu žijeme. Pracoval pro rádia Bonton a Expres. Spoluorganizuje mimo jiné akci Pražský maraton. Spolupracoval také s neziskovým sektorem. V Rubikon centru pomáhal lidem, kteří se vraceli z vězení.

Tvoje tvář má známý hlas 2020

Byl jedním z osmi soutěžících sedmé řady pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas kterou vysílala na podzim 2020 TV Nova Show ovládla herečka Jitka Čvančarová a Bořek Slezáček na pátém místě.

Osobní život

Měl problémy s alkoholem, od roku 2010 je z něj abstinující alkoholik, jak se sám označuje. Díky pití promarnil spoustu životních šancí i vztahů.

Vždycky to byl fešák, ale s přibývajícími léty došlo i na něj. Absolvoval plastickou operaci, nechal si přišít horní víčka.

Měl pletky s Terezou Pergnerovou čtyři roky chodil s Alenou Šeredovou se kterou se v poklidu rozešli, když rozjížděla svou modelingovou kariéru v Itálii a vztah na dálku jim neklapal. Dva a půl roku byl ženatý se Simonou Krainovou Simonina tehdejší nejlepší kamarádka Dara Rolins Slezáčka upřímně nesnášela. Několik let po rozvodu, který sám inicioval, s ní rozpoutal válku skrze bulvární média. Označil ji za fetku první třídy, narkomanku a psychopatku. Stěžoval si také, že mu prohlížela telefon.

S přítelkyní Žanetou, díky které začal abstinovat, má syny Nikolaje Alexandra a Andreje Viktora.

Byl jedním z hostů pořadu Extra Host který moderuje Eva Decastelo V pořadu Extra Host mluvil Slezáček o závislosti na alkoholu. Jak jeho blízkým ničily jeho stavy život

Články