Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Česká herečka, dabérka a blogerka Berenika Kohoutová se narodila 15. února 1991 v Praze. Je dcerou spisovatelky Ireny Obermannové a hudebníka Daniela Kohouta. Má sestru Rozálii.

Nejznámější role

Namluvila také slovenskou herečku maďarského původu Judit Bárdos ve filmu Fair Play

Největší hity

Berenika vystudovala Gymnázium Jana Nerudy s hudebním zaměřením a následně pokračovala ve studiu na Pražské konzervatoři

Kariéru začínala v Dismasově rozhlasovém souboru. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v pohádce Tři srdce kde ztvárnila princeznu Jasnu.

S kolegyní Marikou Šopovskou píše blog s názvem Sedmilhářky. Jejich články vyšly v roce 2016 i knižně.

Do povědomí diváků se dostala hlavně rolí znásilněné Veroniky v cyklu Soukromé pasti. Zahrála si ale i ve snímku Muži v naději a spatřit jste ji mohli v seriálech Modrý kód nebo Trapný padesátky

V roce 2017 se účastnila televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas jejíž čtvrtou řadu vyhrála. Během show ztvárnila například ztvárnila například Stevieho Wondera, Katy Perry Fergie či Charlieho Chaplina.

V roce 2021 se stala účastnící osmé řady show Tvoje tvář má známý hlas kterou do svého programu zařadila TV Nova s podtitulem Šampioni.

Osobní život

Jejím bývalým manželem je Pavel Čechák který byl dříve ženatý s herečkou Tatianou Vilhelmovou Manželství Kohoutové a Čecháka skončilo po roce a půl. Poté začala randit s Kryštofem Kubínem. Na začátku září oznámila, že spolu čekají narození prvního potomka Že je v požehnaném stavu přiznala Berenika v Show Jana Krause 4. září 2019.

Profily na sociálních sítích

Články