Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Česká influencerka Barbora Stříteská byla jednou z účastnic reality show Like House, kterou zařadila do svého programu od dubna 2021 TV Prima. V době účasti v pořadu jí bylo 22 let.

Kariéra

Tato česká tiktokerka a instagramerka se snaží být za každých okolností přátelská a co nejvíce pomáhat ostatním. Její tělo zdobí několik tetování, navíc je hezky vypracované, miluje totiž cvičení ve fitku.

Mezi dalšími šesti influecery ve vile, kteří mezi sebou po dobu tří měsíců soutěží o půl milionu korun, je jednoznačně tou nejufňukanější účastnící soustavně si stěžující na to, že jí někdo nabourává soukromí (přestože se sama a dobrovolně rozhodla této reality show účastnit).

Osobní život

Hned na začátku pobytu s ní podvedl svou (nyní již patrně bývalou) přítelkyni Nikol Martínkovou nejvtipnější ze všech účastníků Marek Valášek (alias Datel). Oba svůj poměr sice původně zatloukali, nakonec je ale kamery během prvního týdne zachytili při vášnivém líbání na kuchyňské lince.

Dle drojů přímo z vily spolu měli navíc strávit ve značně podnapilém stavu již první noc. Martínková se v důsledku uvedených zjištění opila pod obraz, oba zbylí protagonisté se snaží dostat do pozice ublížených a svést veškerou zodpovědnost na svého rivala Adama Kajumiho.

Profily na sociálních sítích

Články