Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Bára Divišová je česká televizní reportérka a moderátorka.

Narodila se 30. prosince 1984 v Jihlavě (tehdejší Československo).

Kariéra

2004 nastoupila na pozici reportérky TV Vysočina v Jihlavě. V témže roce se přestěhovala do Českých Budějovic, kde působila jako reportérka regionální zpravodajské relace Minuty regionu v TV Gimi + moderátorka ve studiu RTA Jižní Čechy.

2007 začala pracovat v redakci domácího zpravodajství TV Nova, odkud po roce přešla do redakce publicistického pořadu Střepiny. 2015 se vrátila zpět do domácí redakce. Stála u zrodu magazínu Život ve hvězdách, moderovala diskuzní pořad Napřímo zaměřený na aktuální dění. 2021 se stala vedoucí vydání a moderátorkou zmiňovaných Střepin.

Do povědomí diváků se výrazněji zapsala kritikou tabulkových hodnot hokejové mládeže​. Český svaz ledního hokeje po odvysílání reportáže zveřejnil prohlášení, ve kterém se proti jejím tvrzením důrazně ohradil a označil je za nepravdivé.

Od 2020 je součástí předvolebních vysílání TV Nova. 2021 moderovala sérii debat s lídry politických stran a hnutí, v lednu 2023 vedla prezidentskou debatu a za způsob moderování sklidila kritiku.

Od 2009 se angažuje v projektu Cena Michala Velíška. Je členkou nominačního výboru, napomáhá podporovat a šířit všední projevy hrdinství.

Osobní život

V období 2014 až 2016 byl jejím přítelem Jaroslav Holubička, který jí měl týrat a bít. On to ovšem popírá.

S Richardem Mokrášem (1974) alias DJ Abdulemdceru Žofii (2017).

Oficiální profil na Instagramu

Oficiální profil na Twitteru

Články