Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Zpěvačka Aneta Langerová se narodila 26. listopadu 1986 v Benešově. Stala se vítězkou soutěže Česko hledá Superstar.

Nejznámější písničky

Kariéra

Její první pěvecké kroky vedly ve 14 letech do bigbítové kapely SPB. Nedlouho poté vyhrála soutěž DO-RE-MI a dostala se do finále pořadu Rozjezdy pro hvězdy Nesmělá Aneta se dokonce v roce 2004 rozhodla přihlásit do nové soutěže Česko hledá Superstar ve které nakonec zvítězila.

Soutěž zaznamenala obrovský úspěch mezi diváky, a ty si samozřejmě zamilovali i svoji vítězku Anetu. Po vítězství vydala Aneta desku Spoustu andělů, která byla oceňována nejenom fanoušky, ale i kritiky. Stala se jednou z nejpopulárnějších zpěvaček v Česku.

Být interpretkou jí ale nestačilo, toužila skládat vlastní písně a hudbu. S nalezením autorského potenciálu jí od začátku pomáhal Michal Hrůza Následovaly alba Dotyk a Jsem.

Svůj hlas našla Aneta až na desce Na Radosti, na které spolupracovala s hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem. Album získalo 4 nominace CENY ANDĚL 2014 a Anetě se podařilo proměnit všechny nominace v andělské sošky.

Osobní život

Hudební talent u ní rodiče objevili už ve 4 letech, kdy se začala věnovat hře na klavír. Od 8 let se učila hrát na kytaru, která se jí stala osudovým hudebním nástrojem.

Aneta se angažuje nejenom v hudbě, ale i charitě. 10 let byla patronkou projektu Světluška zaměřeného na pomoc nevidomým a slabozrakým.

Její přítelkyní byla režisérka Olga Špátová Žily spolu celých pět let. V roce 2017 se rozešly a Olga začala randit s o 35 let starším kameramanem Janem Malířem

Profily na sociálních sítích

Články