Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Česká herečka Aneta Krejčíková se narodila 21. dubna 1991 v Praze.

Nejznámější role

Touha po umělecké dráze se u ní projevovala už v nízkém věku. Jako malá holka hodně zpívala a tančila. Jejím velkým snem bylo stát se herečkou, ale jelikož nepochází z umělecké rodiny, nikdy nevěřila, že by se jí to mohlo podařit. Naštěstí se jí ale podařilo potkat bývalou dětskou herečku Moniku Kvasničkovou, díky které se nakonec přihlásila do herecké agentury. Zároveň se také rozhodla pro studium na pražské hudební konzervatoři, kam přestoupila ze Soukromé střední školy umění a managementu.

Díky agentuře začala Aneta obcházet první konkurzy a její talent nezůstal bez ozvěny. Diváci si ji mohou pamatovat především jako Gábinu Purmovou z nekonečného seriálu TV Nova Ulice Objevila se ale už i v několika filmech (viz výše).

Protože je Aneta extrovertka, je oblíbeným cílem bulvárních novinářů. Své bujné tvary totiž ráda odhaluje nejenom ve filmu (Poupata, Všiváci), ale občas i na veřejnosti.

V roce 2017 se zasnoubila s partnerem Ondřejem Rančákem V září 2018 se jim narodil syn Ben Přibližně o rok později prozradila, že se Ben dočká sourozence Těhotenským bříškem se pochlubila na přestavení nových německých kabelek v Nákupní galerii Myslbek.

Aneta Krejčíková - Instagram

Články