Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Slovenská modelka a Miss Slovenska Andrea Verešová se narodila 28. června 1980 v Žilině. Je zakladatelkou Nadačního fondu Andrey Verešové Pomáhejme dětem společně. Vedle modelingu a charity se věnuje též herectví.

Kariéra

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. V roce 1999 získala titul Miss Slovensko. Působí a žije v České republice. Když zvítězila v soutěži Elite Model Look, podařilo se jí získat pracovní kontrakt v Paříži a několik let působila jako modelka v zahraničí. Žila nejen v Paříži, ale také v Miláně. Působila též v Londýně či v New Yorku.

Zkusila to též jako herečka před kamerou. Diváci ji mohli vidět v seriálech Kriminálka Plzeň či Svatby v Benátkách. Dále se objevila ve filmech Panic je na nic, Špindl a Perinbaba Vedlo toho se objevila v řadě reklam.

Osobní život

Do širšího povědomí se dostala především díky vztahu s hokejistou Jaromírem Jágrem Oficiálně spolu začali chodit v roce 2000 a Verešová se na nějakou dobu vzdala své kariéry, aby za slavným hokejistou mohla odjet do zámoří. Rozešli se v roce 2003.

V březnu roku 2007 se Verešová provdala za právníka Daniela Volopicha V tom stejném roce porodila dceru Vanessu a v roce 2009 syna Daniela Tobiáše.

Andrea ráda předvádí své dokonale vyrýsované tělo a pěkný čumáček. Občas dokonce vykoukne i něco navíc Její exhibicionismus však poněkud trápí jejího manžela. Už několikrát se kvůli tomu dostali do pře. Andrea většinou nechybí na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech

Články