Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Česká DJ Andrea Pomeje, rozená Šťastná, se narodila 28. dubna 1988 v Lounech.

Kariéra

Andrea hraje na party nejen u nás, ale i v zahraničí. Často například ve svém oblíbeném Thajsku. Vystupuje třeba také v Německu či Chorvatsku.

Je moderátorkou pořadu Kissmánie na Rádiu Kiss, kde vysílá každou středu od 21 hodin.

V roce 2020 byla hostem pořadu Extra Host. V rozhovoru s Evou Decastelo neváhala mluvit ani o porodu, umělých vnadách, focení pro Playboy a Jiřího umírání.

Osobní život

Andrea Pomeje byla třetí manželkou o 23 let staršího českého herce a producenta Jiřího Pomeje. Po dlouholetém vztahu se vzali v lednu 2013 na dovolené v Thajsku. Své ano si řekli v buddhistickém chrámu. Podruhé pak na zámečku Tvrz Třebotov.

Když Jiří Pomeje onemocněl rakovinou hrtanu, Andrea stála po jeho boku. Začátkem dubna 2018 však přiznala, že manželství už nefunguje, jak by mělo. Příčinou má být údajně Pomejeho záliba v alkoholu. „Je mi to strašně líto, ale nejde to dál. Spějeme opravdu k rozvodu," svěřila se eXtra.cz.

Jiří Pomeje podlehl rakovině v únoru 2019. Bylo mu 54 let a s Andreou mají dceru Annu, která se narodila 17. září roku 2013. Na mateřské s ní byl Jiří Pomeje. Andrea se věnovala své DJské kariéře.

Novým partnerem Andrey Pomeje se stal - ještě za života Jiřího Pomeje, kdy už ale žili odloučeně - namakaný klempíř Petr Plaček.

Profily na sociálních sítích

Články