Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

YouTuber Aleš Bejr se narodil 20. listopadu 1977. Na YouTube vystupuje pod přezdívkou Psychopat Bejr.

Jeho YouTube kanál donedávna sjížděli často i děti a teenageři, kteří mu tleskali například za rozmlácení auta krumpáčem, které nazýval přírodní posilovnou. Inspiroval tím minimálně kluky z TVTwixx Na svůj kanál dával videa plná agrese a sprostých slov, kvůli čemuž ho i několikrát vyšetřovala policie.

Enfant terrible českého YouTube na sebe upozornil širší publikum v pořadu TV Prima Prostřeno kde se choval jako magor. Například si s sebou přivedl psa, kterého se soutěžící báli, a tvrdil o něm, že je mluvící. Další den dorazil ke stolu v tmavém obleku, slunečních brýlích, s pohřební svíčkou a pistolí a předvedl fingovanou sebevraždu. Hostitelka ho vykázala od stolu. O den později dorazil k homosexuálovi Tomášovi v minišatičkách. A když měl svým soupeřům uvařit všichni odcházeli hladoví. Menu bohaté na proteiny obsahovalo třeba celou neoloupanou cibuli... Že hodnotil všechny jedním bodem, bylo už jen třešinkou na dortu.

Jako zábavu si připravil soutěž v páce. V téhle disciplíně je totiž mistrem republiky a nominoval se i na mistrovství Evropy a světový šampionát v Egyptě, kde skončil šestý. Soutěží i v kulturistice. V roce 2018 získal titul vicemistra světa v Austrálii a v roce 2019 na evropském šampionátu v Rimini 3x stříbro.

Slavoman Bejr předvedl svoji výbušnou povahu už i v pořadu MasterChef Česko. Objevil se také ve 2. řadě seriálu Rapl kde si zahrál fitness trenéra, který sbalil manželku nadporučíka Lupínka, kterou hrála Aneta Krejčíková V květnu 2019 běhal spolu se svou přítelkyní nahý po pražském Karlově náměstí Dostal za to údajně 20 000 od jistého bulvárního serveru.

Aleš Bejr vystudoval sportovní gymnázium. Pracoval u ochranky, Městské policie, jako bodyguard a fitness trenér. V současné době pracuje u nejmenované bezpečnostní agentury. V roce 2015 zasahoval u loupežného přepadení v pardubickém nonstop baru Rio, zachránil dobitého barmana a na vlastní pěst vypátral pachatele, kterého předal policii.

Začátkem června 2019 jeho o rok starší manželka Angela (se kterou byl 20 let) odjela se svým údajným milencem na rodnou Ukrajinu Děti nemají. Nahrazuje jim je pět psů, domácí prasátko, dvě kočky a papoušek.

Články