Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Agáta Jaromíra Soukupa je nový hodinový pořad TV Barrandov na hranici talk a reality show s premiérovým dílem vysílaným 5. září 2022 od 21:30.

Jeho první obrysy začaly být zřejmé v srpnu 2022, kdy modelka Adéla Hanychová (1985) odhalila nový instagramový profil nazvaný TV Show Agáta Jaromíra Soukupa, na němž položila otázku, v kolik hodin se ženy nejraději dívají na televizi.

Charakteristika

Jaromír Soukup (1969) s Hanychovou jej plánují vysílat vždy v pondělí, úterý + středu a to tak dlouho, dokud budou spolu. Neměl by mít připravený žádný pevný scénář, počítá se ovšem s příležitostnými hosty. Jedním z prvních by měla být Veronika Žilková (1961).

Obě ústřední postavy zavedly pouze jedno pravidlo, a to před každým dílem zveřejnít téma pro diskuzi (+ nechat fanoušky v jeho duchu položit otázky). Tím prvním bude nevěra​. Diváky také vyzvali, aby se jich ptali na první sex.

V plánu mají probírat vážně i nevážně všední témata, přičemž v každém dílu chtějí rovněž vařit. I z toho důvodu je součástí studia, v němž se bude natáčet, kromě pohodlné pohovky nebo boxovacího pytle (Soukup je aktivní boxer) i velký kuchyňský pult.

Články