Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Český zpěvák a herec Adam Mišík se narodil 7. května 1997 v Praze. Jeho rodiči jsou Vladimír Mišík a Eva Mišíková.

Nejznámější filmy a seriály

Největší hity Adama Mišíka

Adam Mišík je synem hudební legendy 60. a 70. let Vladimíra Mišíka. Od dětství hraje ve filmech, seriálech a na divadle. Ve filmu si zahrál poprvé v sedmi letech, jednalo se o snímek režiséra Jana Hřebejka Kráska v nesnázích (2006). Před kamerou stál však poprvé už v roce 1997, když hrál v seriálu Zdivočelá země syna Cassidiho.

Byl také kytaristou a zpěvákem v indie rockové skupině The Colorblinds, se kterou vystupoval například na festivalech Rock for People, United Island of Prague nebo na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně.

V roce 2013 se vydal na sólovou dráhu a světlo světa spatřil jeho první singl Tvoje světy. V anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku. Úspěch slavil také na cenách Evropy 2 a Hudebních cenách Óčka 2013.

V dalším roce vydal své debutové album Parfém.

V roce 2016 se zúčasnil první řady soutěžní show televize Nova Tvoje tvář má známý hlas.

Na podzim 2018 se objevil na televizních obrazovkách znovu. Tentokrát v rámci deváté řady taneční soutěže StarDance, kde tančil v páru s Kateřinou Krakowkovou. Z deseti účastníků skončili na osmém místě. Pár vypadl už ve čtvrtém kole.

Osobní život

V osmnácti letech začal chodit s modelkou Dianou Kratochvílovou. Jejich vztah vydržel tři roky, pak se kvůli nevěře rozešli.

V únoru 2019 se jeho přítelkyní stala Denisa Spergerová, které v té době zvítězila v soutěži Miss Czech Republic. Tento vztah však nevydržel ani tři měsíce. Randil také s Danielou Gorškovou.

Na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2019 se objevil po boku modelky Barbory Mudrochové.

V roce 2020 byl hostem pořadu Extra Host. V rozhovoru s Evou Decastelo se rozpovídal například o stinných stránkách slávy, nebo o svém totálním vyhoření

V roce 2022 se jeho partnerkou stala v té době sedmnáctiletá Natálie Jirásková.

Profily na sociálních sítích

Články