Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

3v1 je trio tvořené Veronikou Arichtevou Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou. Proslavily se natáčením scének na různá témata, ve kterých si neberou servítky a legraci si dokáží udělat z čehokoliv.

Jejich stejnojmenný pořad je zařazen do programů Televize Seznam a ONE TV. Provozují rovněž vlastní e-shop, kanál na YouTube, mají podcast na Evropě 2 a se svou talk-show objíždějí republiku.

Byly také nominovány na cenu Křišťálová lupa v kategorii Online video.

Příklady skečů

Nejdebilnější výmluvy černých pasažérů
Prostřeno
Zhovadilosti, které předvádějí Češi v letadle
No je to tak! Věci, které dělají Češi na hotelu
Na vodě
Trapný výmluvy kamarádek

Složení

Veronika Arichteva je česká herečka a moderátorka (rozená Nová), která se do povědomí diváku se dostala díky roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Roku 2018 se zapojila do taneční soutěže České televize StarDance, v níž byl jejím partnerem Michal Necpál. Vypadli těsně před branami finále.

Nikol Štíbrová je česká herečka, novinářka, moderátorka a influencerka. V seriálu Pojišťovna štěstí hrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové Karolínu. Je rovněž hvězdou Instagramu, na kterém má téměř 600 000 sledujících. V roce 2017 vyhrála i cenu Czech Blog Awards za nejlepší Instagram roku.

Martina Pártlová je česká zpěvačka, která se se proslavila v roce 2008 díky show X Faktor (umístila se na 4. místě). 2017 začala účinkovat jako stálý host s kapelou Čechomor.


Články