Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tělo zpěvačky Madonny už nikoho neláká: Na pódiu proto svlékla svou nezletilou fanynku!

V australském Brisbane bylo veselo. Koncert tady měla popová babička Madonna a na pódium si během něj pozvala mladinkou fanynku (17) a zcela nepochopitelně z ní potom začala strhávat korzet, až dívce vypadlo ňadro a Madonna se potom veřejně omluvila. Co to mělo znamenat?

Madonna vždycky věděla, jak na sebe upozornit. Její tělo viděli ze všech stran a úhlů snad všichni fanoušci, a tak na to šla jinak. Na pódium vylákala jednu z fanynek, krásnou vysokou brunetu. Během rozhoru jí stáhla korzet a mladá dívka měla co dělat, aby své vypadlé ňadro rychle vrátila na místo. Když už nikoho nezajímají přednosti Madonny, tak proč si k propagaci turné nepomoci mladou holkou, no ne?

Tenhle incident se stal navíc poté, co diváci museli na Madonnin výstup čekat. A to skoro tři hodiny! Oficiálně měla začít zpěvačka v devět, ale objevila se až v půl jedenácté večer! Tou dobou už stovky naštvaných fanoušků odešly a chtěly vrátit vstupné za zpackaný večer. Není divu.

Mladá fanynka naštěstí celou situaci bere jako legraci a Madonně nic nevyčítá. Nemá důvod se za svá prsa stydět a s popovou zpěvačkou je tohle lechtivé dobrodružství spíš sblížilo. Madonna tak měla pořádné štěstí, že nenarazila na nějakou vyžírku. Kdyby ji za tohle někdo žaloval, musela by zpěvačka zaplatit hodně tučné odstupné!

Související články

Další články