Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tělo Rajtorala musí pitvat! Před sebevraždou zanechal soupis dluhů! Jsou z hazardu?

+ Dalších 16 fotografií
V neděli nedorazil František Rajtoral (†31) na trénink. Jeho fotbaloví parťáci za ním dorazili domů, ale na místě už byla policie. Bývalý fotbalový reprezentant spáchal sebevraždu. Po sobě zanechal dopis v češtině, co v něm bylo?

Měl problémy s hazardem, trápily ho deprese, rozchod a již jednou se o sebevraždu pokusil.

František Rajtoral odešel do Turecka, tam se ale psychických problémů zbavit nedokázal. Silně věřící kluk dělal na všechny dojem velkého smíška a pohodáře, ve skutečnosti ho ale sžíraly psychické problémy. To potvrdila i jeho bývalá přítelkyně, více ZDE

Podle zpravodajského webu gaziantepgunes jeho spoluhráči nepostřehli, že by se k něčemu takovému český obránce chystal. „Před deseti nebo patnácti dny chtěl volno. Prý si potřeboval v Česku vyřešit nějaké problémy. Jinak se vždy choval jako naprostý profesionál. Všichni v týmu ho měli rádi,“ řekl vedoucí mužstva Mustafa Kizil. Tři dny před jeho sebevraždou od něj také měla odjet současná přítelkyně, která se vracela do České republiky.

Podle tureckých médií po sobě zanechal dopis v češtině. Předpokládalo se, že půjde o dopis na rozloučenou, ale po příchodu překladatele bylo vše jasnější. Podle webu hurriyet.com.tr se jednalo o seznam dluhů. Komu dluží a kdo dluží jemu. Dohnaly snad fotbalistu dluhy z hazardu, kterému propadl?

Související články

Další články