Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tělo představitelky doktorky Quinnové je i v 62 letech tak dokonalé, že se objevilo na titulce magazínu jen v sexy bikinách!

Jane Seymour na obálce Closer Weekly.
Zdroj: facebook.com

Herečka Jane Seymour se do povědomí veřejnosti dostala hlavně jako seriálová postava doktorka Quinnová. V posledních letech ale všichni sledují její dokonalou postavu, protože Jane už oslavila 62 let a přesto má takovou postavu, že i o několik desítek let mladší ženy mají co dělat, aby se Seymour alespoň trochu vyrovnaly.

Její postava v růžových bikinách se objevila na aktuální titulce magazínu Closer Weekly, kde prozradila, jak se udržuje fit. „Je to neuvěřitelné, ale jsem v lepší kondici, než když jsem hrála v Bondovi," řekla Seymour. Herečka si v roce 1973 zahrála ve snímku o legendárním agentovi 007 s názvem Live and Let Die. Herečka magazínu řekla, že rozhodně nepatří mezi notorické dietářky, ale že zůstává po celý život pohybově velmi aktivní.

Aby měla mladší obličej, vyzkoušela i botox. „Už to nikdy neudělám. Jako herečka potřebuju mít mimiku a s opakovanou aplikací botoxu to opravdu moc nejde,“ dodala Seymour.

Související články

Další články