Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tělo modelky: Partnerka Felixe Slováčka vyladila postavu na léto dokonale

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
top forma
Že by Felix Slováček (76) mohl odejít na milostný odpočine? To ani náhodou. Naopak se o sebe musí pořádně starat, jinak by jen těžko zvládl plnit touhy mladší partnerky Lucie Gelemové (37). Zamilovaná kráska se nebojí dávat na sociální sítě fotky v plavkách. A musíme uznat, že postavu na léto vyladila náramně. "Nejsem žádná modelka," směje se skromně paní Lucie. Opravdu?

Když spolu začínali randit, nikdo netušil, že dojdou tak daleko. Vztah staršího sukničkáře Felixe Slováčka a mladé výtvarnice Lucie Gelemové už trvá více než čtyři roky a vypadá to, že se jen tak nerozpadne. Naopak to vypadá, že tahle dvojice ho brzy posune o kus dál.

Saxofonista kvůli mladé milence před časem opustil manželku Dádu Patrasovou a podle jeho slov už spolu ani nebydlí. "Bydlím s Lucií, a to pořád platí," řekl eXtra.cz uznávaný hudebník. Jenže Felix moc dobře ví, že vztah s Gelemovou není procházkou růžovým sadem, ale spíše jízdou na divokém oři.

Výtvarnice se totiž na Instagramu pochlubila snímkem, na němž má jen plavky. A rozhodně si udržuje postavu, se kterou by se pyšnily i mnohem mladší ženy. Lucie je zkrátka kus krásné ženy a to jistě Felixovi musí lichotit. Nadaný hudebník tak rozhodně do starého železa nemůže patřit, protože jeho mladší partnerka potřebuje nejen city, ale i muže plného sil. Fotky z dovolené, kterými se Lucie chlubí, hovoří jasně. "Nejsem žádná modelka," smála se před časem Lucie, když jsme jí na jedné akci chválili postavu. Jenže skutečnost je taková, že tohle tělo by na přehlídkové molo klidně mohlo jít.

Související články

Další články