Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tělo malého chlapce (8) pomalu tvrdne. Kvůli zákeřné nemoci se mění v kámen!

Chlapec se mění v kámen.
Zdroj: profimedia.cz
Je mu teprve 8 let a jeho život je velké utrpení. Mehendi Hassan (8) z Bangladéše bojuje se vzácnou kožní nemocí, kvůli které se přeměňuje v kámen. Každý jeho krok ho bolí a jeho vrstevníci se mu smějí.

Místo aby si hrál s dětmi, řeší vážné zdravotní problémy. Mehendi Hassan (8) z Bangladéše bojuje s kožní chorobou, která způsobuje, že se jeho kůže mění v kámen. Jde o velmi bolestivé onemocnění a malý chlapec trpí. Na chlapce upozornil deník Mirror.

Kůže se mění v kámen po celém jeho těle kromě obličeje. Nemůže chodit ani nosit oblečení, jakýkoliv menší pohyb ho bolí. Jeho vrstevníci jsou navíc tak zlí, že se chlapci za jeho nemoc smějí. On se stydí vylézt ven, a tak raději zůstává doma.

Jeho rodiče jsou nešťastní a nevědí, jak svému synovi pomoct. Na zákeřnou nemoc zatím neexistuje dostatečná léčba. „Ostatní děti jsou na něj ošklivé. Lidé si často myslí, že je špinavý. Nevědí, že je to nemoc. Mehendi často křičí bolestí, je zničující vidět ho trpět,“ řekla jeho matka Jahanara Begum pro deník Mirror a doufá, že se najde lék, který jejímu synovi uleví.

Související články

Další články