Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tělo k nakousnutí a proklatě dlouhé nohy! Andrea Verešová dráždí muže na sociálních sítích

+ Dalších 55 fotografií
Andrea Verešová (37) je známá provokatérka. Moc dobře ví, že má co nabídnout, a tak se čas od času nestydí kousíček poodhalit. Slovenská modelka opět dokázala, že i když má čtyřicítku téměř na krku, tělíčko má stále dokonalé a hrdě ho může vystavovat!

Slovenská modelka Andrea Verešová hravě strčí do kapsy o deset let mladší děvčata. Je znát, že na své postavičce maká dnem a téměř i nocí, aby se nemusela za své tělo stydět. Taková situace u Verešové sice nikdy nenastala, ale co není, může být.

Proto chodí Andrea pravidelně cvičit a čas od času poskytne fanouškům pohled na své božské tělo. Ani to, že je dvojnásobnou matkou, nemění nic na tom, že vypadá pořád skvěle a že jde vypadat báječně i po dětech.

Ke své nedávné černobílé fotografii, kde je pouze v průhledném spodním prádle, dopsala pouze: „Ani vám se nechce z postele?“ Těmito odvážnými fotografiemi dráždí poměrně často a zřejmě i ráda. Její mužští sledovatelé se mají pokaždé na co těšit!

Mohlo by vás zajímat

Další články