Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tělo jako dvacítka: Hříšná Elizabeth Hurley ukázala silikony

Zdroj: Archiv Elizabeth Hurley / Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
galerie
Jedna z nejžhavějších hereček Elizabeth Hurley (55) snad opravdu podepsala Smlouvu s ďáblem, ve které byla za hvězdu. Pětapadesátiletá herečka neustále dokazuje, že je věk opravdu pouze číslo. Důkazem jsou nové snímky, na kterých vyniká její silikonové poprsí. O generaci mladší ženy tak s přehledem strká do kapsy.

Jedna z nejkrásnějších hereček Elizabeth Hurley může s přehledem strčit do kapsy o generaci mladší ženy. Až to budí podezření, že objevila elixír mládí a sex-appealu. Ve svých pětapadesáti letech se chlubí nejen stále mladistvým a svěžím vzhledem, ale také luxusní postavou, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacetiletá modelka.

Není divu, že své sociální sítě Liz pravidelně zásobuje žhavými snímky, na kterých vynikají její přednosti, ovšem tentokrát se ale Elizabeth odvázala o dost více než jen v plavkách u bazénku.

Chytrá a pořádně sexy horákyně

Bikiny i podprsenku tentokrát odložila a ukázala se jako chytrá horákyně, oděná do kožichu a titěrných kalhotek, vylezla na mráz a ukázala dokonalé silikonové poprsí. Světe, div se, že se kolem ní všechen sníh nerozpustil tak jako bez debaty její nápadníci na sociálních sítích.

Důkaz místo slibů: V galerii se podívejte na žhavou Elizabeth Hurley, která v pětapadesáti letech dokazuje, že věk je pouze číslo.

Související články

Další články