Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tělo bohyně: Královna slovenského Instagramu Javorčeková točila FILMY PRO DOSPĚLÉ! Galerie 18+

Lucia Javorčeková točila filmy pro dospělé.
Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 24 fotografií
Mohla se stát slavnou a úspěšnou cyklistkou, kolo ale Lucia Javorčeková (27) odhodila a raději světu ukazuje své krásné tělíčko. S více než milionem sledujících je královnou slovenského Instagramu, kde fanoušci ze sexy fotek naprosto šílí. Teď už se neodhaluje, ale v minulosti nafotila i natočila neskutečně žhavé scény!

Měla našlápnuto stát se úspěšnou cyklistkou, nakonec ale Lucia Javorčeková zjistila, že peníze se dají vydělat snáz. S 1,2 milionu sledujících vládne slovenskému Instagramu, cesta k takové popularitě však vedla přes hanbaté fotky.

Javorčeková v minulosti nafotila peprné fotky. Byla tváří několika erotických kalendářů. A na mnoha serverech s pornografií jsou i videa, v nichž účinkuje. Nikdy nenatočila klasický film pro dospělé se vším všudy, na záběrech se vždy pouze odhalovala.

Teď už to nemá zapotřebí a své silikonové poklady ukazuje jenom v prádle. A stejně sklízí ohromný úspěch. V počtu fanoušků nemá na Slovensku konkurenci. V Česku Javorčekovou překonává slavný fotbalista Petr Čech, sleduje ho 1,7 milionu lidí.

Na lechtivé fotky se podívejte v galerii.

Související články

Další články