Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tělíčko má dokonalé, ale stáří už je hodně znát: Dara Rolins si nedala pozor a odhalila tvář plnou vrásek!

Kam se poděla vždy dokonalá Dara Rolins?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 38 fotografií
Pár týdnů po rozchodu s Rytmusem (41) se sice Dara Rolins (45) tváří, že je všechno v pořádku, ale na jejím vzhledu se stres začíná hodně podepisovat. Navíc už slovenská zpěvačka přece jenom není dvacítka, i když její luxusní postavička tak vypadá. Populární blondýna ukázala, že v obličeji už to dávno není, co bývalo.

Mám vrásky a nestydím se za to! Dara Rolins (45) všechny rozmazlila svůdnými fotkami, na kterých ukazuje svoje dokonalé tělíčko, na němž pravidelně dře v posilovně. Jenže teď přišel šok!

Dara si totiž vyfotila odlíčený obličej z pořádné blízky. Na to nejsme u vždy dokonale upravené zpěvačky zvyklí. Pětačtyřicítka na krku jde setsakramentsky vidět. Počet vrásek v její tváři roste raketovým tempem, ale Rolins omlouvá, že už na to má ve svém věku nárok.

Čas letí neúprosnou rychlostí a stárnutí se holt nevyhýbá ani hvězdám. A jestli je Dara ve stresu, který pleti neprospívá, tak jedině kvůli nabitému diáři. Nedávný rozchod s Rytmusem (41) ji určitě netrápí, protože si dávno našla náhradu.

Související články

Další články