Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TĚLÍČKO HANIČKY V MÁRNICI?! Morávková s Čenským zažijí v Ordinaci NEJVĚTŠÍ ŠOK

+ Dalších 8 fotografií
Čtyřměsíční trápení Dany Morávkové a Jana Čenského v příběhu seriálu Ordinace v růžové zahradě končí. Případ ztracené dcery jejich postav Zdeny a Davida Suchých, Haničky, se uzavírá. Děj seriálu herce zavedl do skutečné márnice, kam v dnešním díle přichází identifikovat tělo mrtvého dítěte.

Scéna, kterou diváci Ordinace v růžové zahradě uvidí dnes večer, rozhodně patří k nejdojemnějším a nejnapínavějším momentům této sezóny!

Na natáčení emotivní scény herci jen tak nezapomenou. „Dana mi říkala, že brečela, už když četla scénář. Byl jsem na tom stejně. Přiznávám, že jsem u čtení scénáře prožil silné chvilky. Ještě silnější pak při samotném natáčení. Viděl jsem, že i se štábem to hnulo, protože jsou to také rodiče,” netajil emoce Jan Čenský (57).

Jeho seriálová partnerka Dana Morávková jeho slova potvrzuje. „Těžce se to točilo,” hlesla na kameru v pořadu Volejte Novu. „V márnici jsem už jednou točila v seriálu Specialisté pro TV Nova, ale tam ta úloha byla jiná, byla jsem pachatel, tohle je pro mě mnohem emotivnější,” dodává herečka s tím, že všechny nepříjemné pocity chce nechat ve strašnickém krematoriu, kde natáčení identifikace tělíčka probíhalo.

„Já se snažím si to z práce domů nepřenášet. To je herectví, musíme to zahrát, i když zkušenost nemáme a nechceme mít,“ dodala Dana Morávková.

Dcera Zdeny a Davida, Hanička Suchá, v lednu beze stopy zmizela z dětského koutku nákupního centra, kde ji měla hlídat Zdenina kamarádka Běla Valšíková, kterou hraje Zlata Adamovská. Následovalo čtyřměsíční bezvýsledné pátrání. Kriminalisté, zoufalí rodiče ani divák netuší, kam se holčička ztratila.

Až dnes přichází zlom v případu. Jestli pod bílou plachtou skutečně leží mrtvá Hanička, nebo se policie dopustila omylu, se dozví diváci Ordinace v růžové zahradě 2 už dnes večer.

Související články

Další články