Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Televizor vhodný nejen pro milovníky sportu

Pokud jste fanoušky nejslavnější hokejové ligy na světě, potěší vás
zejména přítomnost satelitního tuneru, díky kterému budete mít možnost
vidět každý zápas svého oblíbeného týmu.
Zdroj: Panasonic
Také máte rádi sport, ale nesnesli byste špatně padnoucí boty, tupé brusle či nedokonale seřízené kolo? Zrovna tak pokud si nezvolíte zcela vhodně svou novou televizi, může to výrazně ovlivnit zážitek z vašich oblíbených pořadů a sportovních přenosů.

S televizorem Panasonic TX-40DX603 si můžete být jisti maximálním výkonem a dokonalou technickou výbavou.

Mistrovská technická výbava

Televize Panasonic TX-40DX603 vám přinese zážitek z vašeho oblíbeného sportu bez jakýchkoliv kompromisů. Prvotřídní obraz, ale i špičkový zvuk televize TX-40DX603 vám přinese zážitek srovnatelný se sledováním hokejového zápasu přímo na stadionu. Právě proto se jejím ambasadorem stal jeden z nejlepších českých hokejistů Tomáš Plekanec.

Obraz ve 4K rozlišení je dokonale ostrý a má přirozené a živé barvy. Ať už tedy koukáte na akční film s rychlými scénami, přírodopisný dokument plný barev či hokejový zápas, kde rychlý pohyb puku po bílém ledu dělá často televizím problémy, s 4K televizí Panasonic se můžete těšit na perfektní zážitek bez jediné chybičky. Pokud si rádi se svými dětmi (anebo i bez nich) zahrajete hru na herní konzoli, můžete využít i speciálního herního módu. Je tady však riziko, že vás pak hra svým obrazem pohltí natolik, že vás bude partner či partnerka v pozdních nočních hodinách přemlouvat, abyste si už šli lehnout do postele. TX-40DX603 je plně vybavený na kabelové, satelitní i pozemní vysílání, a to včetně nadcházejícího formátu pozemního vysílání H.265/HEVC, na který se má přejít v následujících letech.

Pokud jste fanoušky nejslavnější hokejové ligy na světě, potěší vás zejména přítomnost satelitního tuneru, díky kterému budete mít možnost vidět každý zápas svého oblíbeného týmu. Televizor hravě zvládá nahrávání pořadů na externí disk, má Wi-Fi připojení a oplývá celou řadou „smart“ funkcí. Například: když už doma usínáte u televize, ale jste rozhodnuti film či jakýkoliv vysílaný pořad dokoukat, můžete si obraz v přímém přenosu pustit na svém tabletu a dokoukat jej v posteli. Jedinou nevýhodou je snad jen to, že tablet na rozdíl od televize může prasknout zalehnutím, když usnete ještě dříve, než pořad dokoukáte. Zase ale máte jistotu, že se vyspíte lépe než na gauči u televize.

Mediální přeborník

Panasonic TX-40DX603 je přeborníkem na poli mediálního obsahu. Schroustá audio i video obsah z disku, SD karty, set top boxu, NETFLIXu, hybridních televizních kanálů HbbTV (např. Stream.cz, ČT, TV Prima) či domácí sítě (DLNA). Ať tedy koukáte na záznamy svých oblíbených sportovních okamžiků uložené ve svém počítači, na domácím serveru, na serveru YouTube či živě na televizních kanálech, TX-40DX603 vám je zprostředkuje v maximální možné kvalitě.

Pořádná podívaná

Panasonic TX-40DX603 je se svou štíhlou elegantní konstrukcí i skvělým bytovým doplňkem. S touto televizí vám partner či partnerka nebude vyčítat, že „jste si zase koupili větší“. Je tak pěkná (a to i vypnutá), že půjdou všechny argumenty stranou. Stejně jako všechny televize Panasonic pro evropský trh je i tato vyrobena v plzeňské továrně. Třešničkou na dortu budiž už jen energetická třída A++, která zajistí, že její provoz nijak nepocítíte na obsahu vaší peněženky.

Související články

Další články