Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Televizní zklamání roku: Danuše z POLICIE V AKCI se úplně jinde vydává za Mariku!

Danuše Doudová, nebo paní Marika?
Zdroj: reprofoto FTV Prima a TV Barrandov
+ Další 2 fotografie
Je laskavá, příjemná tak, že by se jí nechal zatknout snad každý. Nadpraporčík Danuše Doudová, asi největší hvězda rádoby reality show Policie v akci, se stala mezi diváky velmi oblíbenou. Jenže redakce eXtra.cz narazila na něco, co z této dámy dělá ještě o něco větší ochotnici, než jsme čekali!

Že je pořad Policie v akci hodně podivný, nad tím jsme se již pozastavovali. Hraje v něm řada skutečných policistů, ale i najatých herců, kteří o policejní práci nemají potuchy. Také scenáristé vymýšlejí příběhy tak vyhroceně, že to se skutečnými strážci pořádku nemá moc společného. Diváci by vážně neměli věřit tomu, že se takhle hlídky skutečně chovají, v řadě případů by totiž porušovaly zákon, kdyby praktiky z pořadu přenesly do reality. To ostatně v titulcích přiznává i samotný pořad.

Jestli mezi skutečné policajty patří i Danuše Doudová, to netušíme. Policejní prezidium ale některé z účinkujících vyšetřovalo s tím, jestli se natáčení nezúčastní bez souhlasu nadřízeného. Nakonec nikdo trestán nebyl. Zdali se to týkalo i hvězdné nadpraporčice, to je ve hvězdách. Během pořadu ji ale Prima prezentuje jako ženu, která je u policie 22 let.

Danuše Doudová každopádně není jediné jméno, které herečka používá, ať už je reálná příslušnice, nebo není. Šestého prosince 2017 se objevila v pořadu Jak to dopadlo? televize Barrandov, kde vystupovala coby paní Marika, majitelka tajemného domu, v němž řádí poltergeist. Kdyby přišla divné jevy vyšetřovat, je to v cajku, ale aby se nám převtělila do jiné ženské s jiným jménem? To je zrada!

Proti charakterní a laskavé policistce Doudové to už byl taky hodně slabý odvar. O pořadech Honzy Musila se také ví, že v něm hrají výhradně najatí herci, scénáře jsou ještě mnohem přepálenější než u Policie v akci. Těžko říct, zda se někdo zpětně nestydí, že takový herecký kšeftík vzal.

A co bude příště? Je možné, že se Doudová nyní rozjede a brzy z ní bude druhý Sovák nebo Menšík!

Související články

Další články