Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Televizní válka: Šílení Slováci trvají na Slávikovi - budou dva Talenty? Víme všechno!

Zdroj: hermina

Mezi českou Primou a slovenskou Jojkou zuří komplikovaná, a přísně utajovaná bitva, ve které se pálí ostrými!

Poté, co eXtra.cz uveřejnil materiál o tajném plánu Primy realizovat další ročník "Talentu" bez Jara Slávika (38), ozval se zdroj z televize JOJ, jehož jméno má redakce k dispozici, a který naše informace nejen potvrdil, ale ještě rozšířil: "Nemůžou se domluvit šéfové, tady u nás se zjistilo, že si Prima shání novou produkční firmu. Byla nějaká jednání. My chtěli, aby se vyměnili všichni porotci. Prima ale vzkázala, že chce ponechat Bílou a Dejdara a my - ať si vyměníme Slávika. A to se pochopitelně nelíbí partičce okolo Jeffa Minaříka."

A není se čemu divit, Jeffo Minařík je slovenský režisér, který původně podržtašku Slávika stvořil coby celebritu a v minulosti spolu vytvořili propracovaný systém lehkých prasárniček, kvůli kterým byl nejen poslední ročník Talentu silně zmanipulovaný a podle mnohých soutěžících nefér. To se Primě nelíbí, a když se ještě přidaly údajné nesrovnalosti v účetnictví, bouchl programový ředitel Primy Petr Vladyka pěstí do stolu.

Zajímavý je i názor slovenských médií, která mají pocit, že Čechům se nelíbí posílat peníze na Slovensko a chtějí si udělat show po svém, což, a to mají pravdu, bude těžké, protože jak je Minařík všemi mastmi mazaný šíbr a manipulátor, tak je vynikající režisér: "Celé to navíc zavání národnostním podtónem, Slávikovy podvody jsou jen záminkou," zní ze Slovenska.

Kauzu, kterou Prima zarputile odmítá komentovat, ale informace nepopírá, dále sledujeme.

Související články

Další články