Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Televizní premiéra filmu Uzly a pomeranče: Ve snímku se blýskne Ewa Farna

Televizní premiéra filmu Uzly a pomeranče: Ve snímku se blýskne Ewa Farna
Zdroj: Daniel Severa Production
+ Dalších 11 fotografií
premiéra
V neděli bude mít svou televizní premiéru snímek Uzly a pomeranče natočený podle mezinárodně úspěšné knihy Ivy Procházkové. Spisovatelka za ni získala mnoho ocenění a režie snímku se následně ujal její manžel Ivan Pokorný. Zřejmě největším lákadlem pro mnohé diváky je obsazení zpěvačky Ewy Farné (26), pro kterou šlo o první velkou hereckou zkušenost.

Romantické drama Uzly a pomeranče, které vzniklo na základě spolupráce německých a českých filmařů, má v neděli svou televizní premiéru. Snímek přišel do kin v červenci roku 2019 a příliš vysokého hodnocení se tehdy od diváků nedočkal.

Velké kritiky se filmařům dostalo především za dabing zahraničních herců, který považují za nepovedený. Knižní předloha se těm, kteří ji četli, líbila mnohem víc a na webu Česko-Slovenské filmové databáze si snímek vysloužil hodnocení jen 44 %.

Pro Ewu Farnou to byla první větší herecká zkušenost

Uzly a pomeranče vyprávějí hned několik příběhů, především o dospívajících dětech, které se trápí s rodinami, prvními láskami a vztahy mezi přáteli. Hlavním hrdinou je patnáctiletý Darek, kterého ztvárnil Tomáš Dalecký, ve filmu si ale zahrála i zpěvačka Ewa Farna

Ewu Farnou si pro film vyžádal sám režisér Ivan Pokorný. Pro zpěvačku samotnou, která si do té doby zahrála jen menší role v seriálech v Česku i v Polsku, šlo o první velkou hereckou zkušenost. Při premiéře v kinech navíc mohla slavit dvakrát - měsíc před ní totiž porodila svého syna, natáčení se účastnila těhotná.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy