Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Televizní premiéra filmu Úhoři mají nabito: Diváci ho po návštěvě kin rozcupovali na kousky

Televizní premiéra filmu Úhoři mají nabito: Diváci ho po návštěvě kin rozcupovali na kousky
Zdroj: Slothmachine s.r.o.
+ Dalších 7 fotografií
KRITIKA
Snímek Úhoři mají nabito měl premiéru v únoru loňského roku. Divákům, kteří si na film zašli do kina, stačil pouhý den k tomu, aby ho ve svých kritikách rozcupovali na kousky. Scénář k filmu byl připravován 3 roky, tomu ale lidé nevěřili. Počin se u nich dočkal přízvisek jako nevtipná komedie, nezáživné drama, zoufalé krimi a parodie na thriller. Chválí jen herecké obsazení.

Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNA stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina.

Jakkoliv byl snímek očekávaný a diváci se na něj těšili, na filmovém serveru ČSFD se dočkal jen velmi nízkého hodnocení 34 %. Lidé, kteří se ve svých komentářích k filmu vyjádřili, si pochvalovali jen herecké obsazení.

Kritika

Největší kritika ohledně filmu Úhoři mají nabito se snesla na úplně celý děj. Někteří diváci tvrdí, že děj nepochopili ani po závěrečných titulcích a chování většiny postav je podle mnohých nemožné vůbec rozklíčovat. Názor na film si můžete dnes udělat i vy, už ve 20:10 bude mít svou televizní premiéru na stanici ČT1.

Související články

Další články