Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Televizní hvězda střílí zvířata a mršinami se chlubí na Instagramu: Lidé se bouří!

+ Dalších 6 fotografií
odporné hobby
Bizon, králík, jelen, krokodýl... Pro Larysu Switlyk, třiatřicetiletou americkou televizní moderátorku, žádný problém! Pohledná blondýna lov zvěře přímo miluje. A svou lásku k netradičnímu koníčku dokazuje na svém profilu na Instagramu, který je plný Larysiných „selfíček“ s mršinami.

Někteří Larysu v lovení zvířat podporují, jiní jí ale vzkazují, že se jedná o nechutnou zábavu. Larysa se ale hájí tím, že na Instagramu těmito snímky pouze propaguje lov coby koníček.

Lov je pro Američanku opravdu životní láskou. Věnuje se mu naplno už dlouhou dobu a dokonce vede lovecké kurzy a výlety. I proto ji na Instagramu sleduje několik desítek tisíc lidí. K lovení zvěře Larysa používá jak střelné zbraně, tak například luk. Usmrtit nebohá zvířata dokáže ale i nožem!

Nutno dodat, že Larysa neútočí jen na mírumilovné tvory. Na svém Instagramu se pochlubila například zabitým krokodýlem či mršinou divokého prasete.

Larysa moc ráda loví ve Skotsku, kde svým řáděním rozčílila už tolik milovníků zvířat, že se v zemi nahlas začalo mluvit o úplném zákazu lovení zvířat. Mnoho lidí rozčiluje také to, jaké popisky k fotkám s mršinami Larysa dává. Je vidět, že je to naprostý cynik, který se v zabíjení zvěře přímo vyžívá.

„Takový zábavný hon. Dlouho jsme je lovili, konečně jsme je dostali,“ stojí například u jedné z fotek. A když Larysa ulovila zmíněného aligátora, snímek okomentovala takto: „Takto já nakupuji boty!“

Jaký máte názor na lov a počínání pohledné americké televizní hvězdy vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články