Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Televizní hvězda pálí do Harryho a Meghan: Začínají se z vás stávat Kardashianky, ušklíbá se

Vévodové touží po smíru.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
meghan a harry

Harry a Meghan jsou opět v hledáčku britských médií. Nejen kvůli jejich chování, ale i nákupu drahého vozu pro jejich ochranku. Podle britské televizní hvězdy Nicoly McLean se princ Harry svým chováním a vystupováním v amerických talk show začíná podobat rodině Kardashianek, což není hodno jeho královského původu, jak uvádí web Daily Star.

Princ Harry a Meghan Markle usilují o to, aby byli dalšími Kardashiankami. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu předstírají, že jsou jako hvězdy reality show, aby udrželi relevantnost a hodnotu své "značky". To na adresu dvojice nedávno prohlásila Nicola McLean pro web Daily Star. "Opravdu mu (princ Harry) fandím a vždycky jsem ta, která se ho zastane, protože ho všichni prostě nenávidí. Ale dělat talk shows v Americe, tím jenom ubližuje svému jménu. To jsou pořady pro Kardashianky a jim podobné, rozhodně to není nic pro prince Harryho. Mám pocit, že na to jdou úplně špatně. Chovají se jako Kardashianky, ale oni jsou přeci z královské rodiny," uzavírá.

Harry má nové auto

Britský tisk sepsul problémový pár i kvůli tomu, že koupili nové auto své ochrance. Údajně se má jednat o nový Range Rover v hodnotě okolo 120 tisíc liber (zhruba 3,3 milionu korun), jak uvádí The News. Hlavním problémem je to, že auto produkuje dvakrát vyšší emise, než je ve státě Kalifornie povoleno. Navíc i spotřeba paliva je téměř o 30 % vyšší, než bude od příštího roku povoleno.

Zdá se, že se prodej memoárů Spare vyplácí. V Británii se prodalo již na půl milionu kopií a každý den tak kniha trhá rekordy. V pamětech Harry velmi drsně kritizuje členy královské rodiny. Právě kvůli knize a dokumentu Harry a Meghan, který odvysílal Netflix, je pár pod palbou kritiků ze všech stran. Věci jako nové auto pro ochranku se tak přirozeně stávají daleko štiplavějšími než kdy dřív.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy