Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Televizní herečka se bojí o život: Neznámý muž ji pořezal v den výročí úmrtí její dcery. Bude nadosmrti zjizvená!

Yvette má šrámy nejen na duši, ale i na těle.
Zdroj: Archiv

K některým lidem je svět opravdu nespravedlivý. Své by o tom mohla vyprávět britská modelka a herečka Yvette Gill (31), která nejenže přišla o dítě, ale ještě k tomu byla napadena a pobodána.

Yvette před čtyřmi roky po pouhých pěti dnech života zemřela dcera Maria. Utrápená žena se s tím nemohla vyrovnat a prožívala velmi těžké období. Každý rok se začínající herečka v období, kdy přichází výročí úmrtí její dcery, snaží na bolest zapomenout. Tak to udělala i letos.

Yvette si vyšla ven společně s bratrem a jeho přítelkyní a dobře se bavili, i když se její myšlenky upíraly jen na jednu událost. Když se dohodli, že půjdou domů, spatřili u telefonní budky muže, který se hádal s několika dívkami. „Zavolali jsme na něj, aby ty holky nechal na pokoji,“ uvedla žena.

Rozčilený muž se za nimi ale rozběhl, držíc v ruce skleněnou láhev. „Ten muž se na mě podíval a pak jsem slyšela jen ránu. Přímo v mém uchu. Všude byly střepy,“ vypráví Yvette, která utrpěla řezná zranění a musela podstoupit plastickou operaci. Tou to ovšem neskončilo. „Dozvěděla jsem se, že mě budou muset znovu operovat, otevřít mě od ucha přes celou tvář. Celý život budu muset chodit na rehabilitace a je možné, že se čelist zlomí na jiném místě,“ dodává ztrápená Yvette.

Útočníka se doposud nepovedlo dopadnout, i když po něm policie stále pátrá.

Související články

Další články