TV Prima může začít s nadsázkou slavit. Pokud totiž k podzimnímu schématu bude přistupovat se stejnou invencí, jako tomu bylo v pondělí večer, kdy se na obrazovce zjevily známé firmy – kamarádky Anastazie a Silva, které jsou totiž nejen dívkami lehčích mravů, bývalé zlatokopky a ještě k tomu byly totálně namol – televizní stanici Šlágr se blýská na lepší časy…

Místo toho, aby Prima televiznímu divákovi naservírovala pořad, který je něčím přínosným, odhalila smutnou pravdu. V pomyslném souboji o koláče sledovanosti předvedla něco, z čeho se chce brečet.

Silva Řeháková a její kamarádka Anastazie se chtějí moc zalíbit nezadanému tatínkovi Renému, který hledá ženu do nepohody. Po rozvodu měl tři vztahy, jenže ani jeden z nich nevyšel, a tak hledá novou přítelkyni skrz televizní obrazovku. To, co mu Prima podstrčila, když za ním dvě zlatokopky dorazily v limuzíně totálně namol, nečekal nejen René, ale ani divák. O zábavu se rozhodně nejednalo, spíše celý díl působil hodně smutně.

Redakce eXtra.cz se snažila zkontaktovat mluvčí TV Prima Janu Mrákotovou, která se ale odmítla vyjádřit. Nereagovala nejen na hovor, ale ani SMS zprávu. Je tak dost pravděpodobné, že na Primě si uvědomují, že to, co v pondělí večer vypustili na obrazovku, zavání hodně velkým průšvihem.