Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Televizní dno: Prima předvedla divákům totální odpad. Pustila na obrazovku dvě nechutné opilé zlatokopky

Silva s kamarádkou přijely v podroušeném stavu.
Zdroj: Reprofoto
+ Dalších 36 fotografií
Televize Prima opět předvedla svým věrným divákům, jak hluboce je možné klesnout! V pondělí představila další sérii reality show Hledá se táta a máma a místo slibovaného esa v rukávu vytasila absolutní odpad. Na Primě si tak nejspíše lámou hlavu s tím, čím okouzlit televizního konzumenta. Kamarádky Anastazie a Silva totiž dorazily za single tatínkem Reném v podroušeném stavu a působily nikoliv jako fotomodelky, ale jako dvě laciné šlapky.

TV Prima může začít s nadsázkou slavit. Pokud totiž k podzimnímu schématu bude přistupovat se stejnou invencí, jako tomu bylo v pondělí večer, kdy se na obrazovce zjevily známé firmy – kamarádky Anastazie a Silva, které jsou totiž nejen dívkami lehčích mravů, bývalé zlatokopky a ještě k tomu byly totálně namol – televizní stanici Šlágr se blýská na lepší časy…

Místo toho, aby Prima televiznímu divákovi naservírovala pořad, který je něčím přínosným, odhalila smutnou pravdu. V pomyslném souboji o koláče sledovanosti předvedla něco, z čeho se chce brečet.

Silva Řeháková a její kamarádka Anastazie se chtějí moc zalíbit nezadanému tatínkovi Renému, který hledá ženu do nepohody. Po rozvodu měl tři vztahy, jenže ani jeden z nich nevyšel, a tak hledá novou přítelkyni skrz televizní obrazovku. To, co mu Prima podstrčila, když za ním dvě zlatokopky dorazily v limuzíně totálně namol, nečekal nejen René, ale ani divák. O zábavu se rozhodně nejednalo, spíše celý díl působil hodně smutně.

Redakce eXtra.cz se snažila zkontaktovat mluvčí TV Prima Janu Mrákotovou, která se ale odmítla vyjádřit. Nereagovala nejen na hovor, ale ani SMS zprávu. Je tak dost pravděpodobné, že na Primě si uvědomují, že to, co v pondělí večer vypustili na obrazovku, zavání hodně velkým průšvihem.

Související články

Další články