Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Televizní comeback Terezy Pergnerové nevyšel. Dostala padáka ještě před Vánocemi!

Tereza se opravdu snažila.
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 7 fotografií
Tereza Pergnerová má stopku na svůj pořad. Co se vlastně stalo a proč celý projekt je znenadání pozastaven?

Úspěch jako s VyVolenými se s novým pořadem Akce nový domov nekonal. Očekávaný comeback Terezy Pergnerové (42) na televizní obrazovky končí dřív, nežli vlastně začal. Po pouhých dvou prvních dílech se televize Nova rozhodla pozastavit celý projekt, a to prý i kvůli nižší sledovanosti, která nebyla očekávána.

Reality show o plnění snů o novém bydlení lidem, kteří to nejvíc potřebují, se například v USA drží na obrazovkách už nespočet let. U nás ale tento koncept nezabodoval a možná i kvůli velmi rozdílné nátuře Čechů. První díl sledovalo okolo 900 000 diváků, druhý díl padl na 700 000 diváků, a to je pro komerční televizi opravdu málo. Kvůli tomu je natáčení dalších dílů tohoto nákladného pořadu v nedohlednu.

Tereza Pergnerová je pochopitelně z neúspěchu nového pořadu zklamaná, a co si budeme nalhávat. Jako jediná celý projekt táhla jako tažný kůň. Dlouho také zvažovala, zda se vůbec na televizní obrazovky vrátí, ale nakonec ji přesvědčilo, že díky pořadu bude pomáhat nešťastným lidem v nouzi.

„O možném pokračování reality show Akce nový domov budeme diváky včas informovat. Od diváků máme zatím na oba díly velmi pozitivní reakce," sdělil PR koordinátor Novy Vojtěch Boháček.

Měli bychom pro vedení a nebo rovnou pro programového ředitele televize Nova radu. Do pořadu zařaďte i část, ve které by divák mohl vidět relaxační část dané rodiny v nouzi. Výlety, dárky, tužby lidí, kterým se pomáhá. Podobně je tomu například ve slovenském pořadu Modré z neba. Na to, jak někdo celou hodinu buší do zdi kladívkem a moderátorka poletuje kolem, to už je snad obsah kutilského pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Související články

Další články