Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Televizi Nova obchází strach: Čtyři moderátoři jsou v karanténě kvůli koronaviru

Zdroj: se souhlasem TV Nova
NEBEZPEČÍ
I známých tváří z obrazovek se dotýká nynější vážná pandemie koronaviru, která drtí Evropu. Hned čtyři moderátory Novy musela stanice sundat z obrazovky, hrozilo, že by mohli nakazit spolupracovníky.

Izolace

Situace se týká moderátorů Snídaně s Novou Nikoly Čechové, Milana Peroutky a manželů Míry a Zorky Hejdových.

„Můžeme potvrdit, že Nikol jela druhého března s řidičem Uberu, kterému bylo následně zjištěno onemocnění koronavirem. Od devátého března je tedy dle nařízení Hygienické stanice hlavního města Prahy v karanténě,“ řekla Blesku tisková mluvčí TV Nova Lucie Melecká.

Utrum

Nikol Čechová neboli známá youtuberka Shopaholic Nicol pak uvedla, že zatím je naštěstí v pořádku. I s partnerem je bez příznaků, do konce karantény už jí zbývá jen několik dnů.

Kvůli jejímu kontaktu s nakaženým má utrum i její kolega moderátor Milan Peroutka Pokud vše půjde dobře, s Nicol se před kameru znovu postaví někdy příští týden.

Varování

Míra Hejda a Zorka Hejdová zase trávili dovolenou v Rakousku, a tak jsou v povinné karanténě.

„Tenhle režim není rozhodnutím naší vůle, ale právě možná proto ho poprvé dodržíme. Budu odpočívat. Budu běhat a cvičit. Budu uklízet. Udělám si pořádek ve věcech. Zkouknu nějakej super seriál. Každej den vezmu Barneyho na procházku do lesa. Využiju každou chvilku tak, abych si z toho vzala maximum,“ prozradila na Instagramu Zorka.

Podle Míry na manželský pár zdaleka ještě neleze ponorka.

„Je to sice úplně jiný režim, ale přece by si lidé po pár dnech spolu neměli lézt na nervy. Navíc to vnímáme jako možnost najít si čas na věci, které jinak nejsou priority, ale přitom je to škoda. Třeba si spolu uvařit večeři a v klidu se najíst. Možná je opravdu čas nás i zeměkouli trochu přibrzdit. Přesto mám doma kancelář i nahrávací studio, takže normálně pracuju,“ řekl eXtra.cz Hejda.

Strach

Nova by se ale hlavně měla bát o své největší hvězdy, Lucii Borhyovou (41) a Reye Korantenga Ti kdyby kvůli karanténě nebo nedejbože nákaze zmizeli z televizních obrazovek, teprve tehdy by nastala panika…

Související články

Další články