Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Televize odvysílala první díl seriálu Bez vědomí: Reakce diváků na sebe nenechaly čekat

Zdroj: HBO Europe
+ Dalších 5 fotografií
Bez vědomí
V neděli odstartovalo vysílání nového špionážního dramatu Bez vědomí. Příběh vyprávějící o emigrantech, kteří se vrátili zpět do rodného Československa, už dostává první recenze. Většina diváků je doslova nadšených a nadmíru spokojených. Ale najdou se tu i tací, které seriál moc neoslovil.

Televizní stanice HBO představila nový špionážní seriál Bez vědomí Jedná se o šestidílnou minisérii, která vznikla pod režijní taktovkou Ivana Zachariáše Seriál s tematikou pádu železné opony byl natočen ke vzpomínce 30. výročí od sametové revoluce.

Děj se odehrává v období kolem listopadu 1989 a hlavními představiteli jsou Tatiana Pauhofová v roli houslistky Marie a Martin Myšička, který ztvárnil jejího politicky aktivního manžela Viktora. Pár se po 12 letech v londýnském exilu vrací zpět do rodného Československa.

V neděli byl odvysílán první díl a většina diváků je spokojena. Nejde se samozřejmě zavděčit všem, a tak mezi komentáři nalezneme i ty negativní. Ale přesto převažují kladné odezvy. Diváky nový špionážní seriál zaujal a řada z nich se už předčasně koukla i na ostatní díly. "Krásně zpracované. Všech 6 dílů - paráda. Díky," napsal jeden z diváků. "Zhlédla jsem všech šest dílů najednou. Nedalo se přestat sledovat," napsala další.

A jak se líbil seriál vám? Jste spokojení, nebo byste tvůrcům něco vytkli? Dejte nám vědět do komentářů.

Související články

Další články