Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Televize Nova slaví 25 let: Kdo dorazil na monstrózní večírek?

+ Dalších 35 fotografií
V dnešních večerních hodinách proběhne pompézní výroční večírek TV Nova. První soukromá televize v Česku slaví neuvěřitelných 25 let a na ohromnou party v Obecním domě bylo pozváno přes 3500 osobností!

Obecní dům se pro osobnosti otevřel v půl sedmé. V osm hodin pak byl zahájen program, večerem prováděli Lucie Borhyová, Rey Koranteng a Ondřej Sokol. Hosté si během prvních 40 minut vychutnali show, při níž se podívali na to, jak se televize Nova vyvíjela.

Kromě Borhyové, Korantenga a Sokola vystoupí i další hvězdy TV Nova, které zazpívaly píseň This Is Us. Podle informací serveru eXtra.cz byl na večírek pozván i premiér Andrej Babiš s manželkou Monikou. Ti skutečně dorazili a Monika vypadala skvostně.

V programu následovala volná zábava, známé osobnosti si tak zatančily, mohly si vyzkoušet, jaké by bylo zpívat v soutěži The Voice a hosté ochutnali pestrou řadu nápojů, inspirovaných pořady, které TV Nova vysílá. Kromě toho došlo i na dojemné poděkování zaměstnancům televize.

Pozvánku na večírek dostala i redakce eXtra.cz, náš redaktor vám v průběhu večera přinese informace o jeho průběhu.

Související články

Další články