Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Telefonní ústředna Castello: Volá roky, ale účty neplatí! Zjistili jsme, jak to dělá! Majitelé operátorů by tohle neměli číst!

Telefonní ústředna Castello: Volá roky, ale účty neplatí! Zjistili jsme, jak to dělá! Majitelé operátorů by tohle neměli číst!
Zdroj: profimedia.cz, Facebook

Thomas Castello (38), který právě prochází divokým rozchodem s pražskou divoženkou Silvií, do kterého zatáhl i našeho šéfredaktora, je velmi zajímavý chlapík, kterého těžký život pojišťovacího podvodníka a násilníka naučil, jak bezplatně přežívat ve světě poctivě pracujících.

S velkou oblibou k tomu využívá své partnerky, tedy spíše jejich osobní údaje, zejména kopie dokladů a rodná čísla. Jeho poslední děvče, pražská rajda Silvie Řeháková dopadla ještě dobře. Castello na ni během krátkého vztahu stihl zaregistrovat jen jeden paušál u operátora O2: "Nechápu, jak to dělá," říká Řeháková, kterou Castello obvinil z prostituce a veřejně jí vyhrožuje zastřelením: "Ukecá holku, že potřebuje její občanku, protože sám nesmí mít žádnou novou registraci u operátorů, protože všude dluží, a pak si prostě zařídí paušál. Jenomže on tam musí někoho mít, fyzicky jsem to nepodepisovala, on si to nějak zařídil," tvrdí Silvie, která čas mezi svátky trávila tak, že s operátorem řešila zrušení čísla, které si u něj opět pořídila známá persona non grata.

Castello, který věc odmítá pro eXtra komentovat, mezi přáteli tvrdí, že Řeháková smlouvu podepsala na O2 osobně, což jej ale nijak nevyviňuje z faktu, že nutí své partnerky obstarávat mu paušály u operátorů, kteří s ním nechtějí mít nic společného.

Řeháková dopadla ještě dobře. Vyprávět by mohla další slavomanka, Castellova hradecká ex, kterou znáte z VyVolených, Sabina Janičová, která s ním žila tři roky a podle toho také dopadla.

Zatímco poté, co Castella opustila, když ve Vile ochmatával Zdeničku, vyprávěla médiím, že za něj zaplatí dluh padesát tisíc (který vznikl tak, že na ni byl napsán prostor k podnikání v Hradci), ukázalo se, že dluží telefonním operátorům za několik různých telefonních čísel, a navíc je na ni napsáno minimálně osm leasingových a pojišťovacích smluv!

Telefonní operátoři proto možná už teď zvažují, že se budou každé nové zákaznice ptát, zda náhodou nechodí s Thomasem Castellem, který rád volá, ale nikdy neplatí. Proč také, když mu to všichni žerou.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy