Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Telefon Demi Lovato naboural hacker: Na internet vypustil zpěvaččiny nahé snímky

Telefon Demi Lovato naboural hacker: Na internet vypustil zpěvaččiny nahé snímky
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
skandál
Život zpěvačky Demi Lovato (27) není v posledních letech zrovna růžový. Závislost na heroinu ji málem připravila o život a před pár dny ji právě tahle droga připravila o jednoho z nejlepších kamarádů. Aby toho nebylo málo, nyní se zpěvačce do telefonu naboural hacker, který jí ukradl účet na sociální síti Snapchat. Tam navíc přidal odkaz na stránku, na níž zveřejnil nahé snímky, které z telefonu ukradl.

Bývalá hvězda Disney filmů a seriálů Demi Lovato se v posledních letech potácí v problémech. Kvůli závislosti na heroinu málem zemřela a tatáž droga před pár dny připravila o život jednoho z jejích nejlepších kamarádů. Truchlení nyní ale musí jít stranou, do zpěvaččina mobilu se totiž naboural hacker, ukradl jí účet na sociální síti Snapchat a na internetu zveřejnil její nahé snímky.

Jde o vůbec první útok hackera na slavnou osobnost od doby, kdy se skupina hackerů nabourávala do telefonů celebrit, jejichž nahé snímky následně kolovaly internetem. Zatímco předtím šlo o útok hromadný, nyní byl zaměřen pouze na Demi. Na jejím Snapchatu se objevil odkaz na server, na němž byly zpěvaččiny odvážné fotky zveřejněny. Zpěvaččinu manažerskému týmu se však podařilo účet získat zpět a odkaz byl brzy smazán.

Podle serveru metro.co.uk zpěvaččin telefon napadl stejný hacker, který v minulosti ukradl účet programátora Twitteru Jacka Dorseyho a který zveřejnil nahé snímky mladičké herečky Chloë Grace Moretz. Tým Lovato aktuálně pracuje na zabezpečení jejího telefonu a na odstranění kompromitujících snímků z internetu.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy