Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Těhulky si vyrazily: Berenika už se zakulatila, Krejčíková ji úspěšně dohání

Těhulky si vyrazily: Berenika už se zakulatila, Krejčíková ji úspěšně dohání
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
těhotné hvězdy
Těhotné seriálové hvězdy se o víkendu potkaly ve společnosti. Berenika Kohoutová (28) už se může pochlubit velkým těhotenským bříškem, ale Aneta Krejčíková (28) ji nejspíš zanedlouho dožene. Herečka z nekonečné Ulice během prvního těhotenství měla nepochybně největší bříško českého showbyznysu. Její kolegyně z Ordinace čeká prvního potomka.

Na nedělní charitativní události v Praze se sešla řada českých celebrit. Nechyběly mezi nimi ani dvě slavné těhulky. Berenika Kohoutová (28) s Anetou Krejčíkovou (28) byly v dobré náladě a do hledáčků fotoaparátů ukázaly rostoucí bříška!

Kohoutová zatím strčí Krejčíkovou do kapsy, všechno se ale může změnit. Když byla Gábina z nekonečné Ulice v požehanném stavu poprvé, vysloužila si titul majitelky největšího těhotenského bříška. A je možné, že mu dostojí i tentokrát.

Obě herečky jsou známé tím, že se s ničím příliš nemažou. Kohoutová tak bez jakýchkoliv příkras nedávno předvedla, jak jí těhotenství mění postavu. Krejčíková zase šokovala přiznáním, že chce ročního syna Bena u svého druhého porodu. Za svoje chování občas schytávají kritiku, zároveň jim ale zástupy lidí fandí.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy