Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Těhulky si vyrazily: Berenika už se zakulatila, Krejčíková ji úspěšně dohání

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
těhotné hvězdy
Těhotné seriálové hvězdy se o víkendu potkaly ve společnosti. Berenika Kohoutová (28) už se může pochlubit velkým těhotenským bříškem, ale Aneta Krejčíková (28) ji nejspíš zanedlouho dožene. Herečka z nekonečné Ulice během prvního těhotenství měla nepochybně největší bříško českého showbyznysu. Její kolegyně z Ordinace čeká prvního potomka.

Na nedělní charitativní události v Praze se sešla řada českých celebrit. Nechyběly mezi nimi ani dvě slavné těhulky. Berenika Kohoutová (28) s Anetou Krejčíkovou (28) byly v dobré náladě a do hledáčků fotoaparátů ukázaly rostoucí bříška!

Kohoutová zatím strčí Krejčíkovou do kapsy, všechno se ale může změnit. Když byla Gábina z nekonečné Ulice v požehanném stavu poprvé, vysloužila si titul majitelky největšího těhotenského bříška. A je možné, že mu dostojí i tentokrát.

Obě herečky jsou známé tím, že se s ničím příliš nemažou. Kohoutová tak bez jakýchkoliv příkras nedávno předvedla, jak jí těhotenství mění postavu. Krejčíková zase šokovala přiznáním, že chce ročního syna Bena u svého druhého porodu. Za svoje chování občas schytávají kritiku, zároveň jim ale zástupy lidí fandí.

Mohlo by vás zajímat

Další články