Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Těhulky Krejčíková a Tomešová vyrazily do města: Chlapi je balí, i když jsou v tom

Holky nosí dítka pod srdcem a ty je potřeba pořádně nakrmit.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Herečky Aneta Krejčíková (26) a Míša Tomešová (26) vyrazily do víru velkoměsta, kde si užívaly jedna druhé. Jasně že nevynechaly pořádnou baštu. Když jsou obě v tom, jsou na ni chutě. Zatímco Míša bude mít už druhé dítě, u Anety se jedná o prvního potomka. Oběma holkám to moc sluší a těhotenství umí dovedně skrývat, jak jinak by se mohlo stát, že je na společném srazu balí cizí muži?

S těhulkami se poslední dobou roztrhl pytel. Na dítko se chystá nejen Míša Tomešová, ale i Marie Doležalová, Kristýna Leichtová a v neposlední řadě Aneta Krejčíková, která těhotenství tajila, co se dalo. Nakonec šla ale s pravdou ven

Její velkou kamarádkou je i Míša Tomešová, která čeká svého druhého potomka. Holky spolu vyrazily na sraz a pořádně se nadlábly. Nutno podotknout, že jim to moc slušelo. Přítomní muži na nich zjevně mohli oči nechat. Jak jinak by se jim mohlo stát, že by je chtěli pozvat na drink? Alespoň to tvrdí Míša na svém Instagramu, v den, kdy se odehrál následující dialog.

“Dobrý den, slečny, můžem vás pozvat na nějaký drink?” “Děkujeme, ale my teďka pít nemůžem, my jsme obě těhotný.” ”Hm, dobrý no, lhát teda moc neumíte!” Těhotenství na nich pod svetry není moc vidět, a tak se půvabné herečky nemůžou divit, že přitahují pozornost opačného pohlaví.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy