Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Těhulka Simone z První večeře: Kvůli své profesi jsem měla před Páťou trému

Zdroj: Se souhlasem Simone Hraškové
+ Dalších 10 fotografií
Reality show

Účastnice pořadu První večeře Simone Hrašková promluvila pro eXtra.cz o tom, jestli se necítila ohrožena Patrikovou bývalou přítelkyní Kateřinou. Ta je sestrou herečky Anety Krejčíkové. Simone a Patrik Veselý spolu čekají miminko a mají před svatbou. Pár dalo dohromady společné natáčení.

Půvabná Simone našla díky televizi lásku

Účinkovat v nové zábavné show by mohla být legrace, myslí si někteří. Jiným dokáže taková zkušenost ale třeba také kompletně překopat život. Krásná Simone Hrašková (32) se přihlásila do seznamovací show televize Prima První večeře. V ní si střihla rande s pětadvacetiletým Patrikem Veselým. S ním strávila čas v restauraci Divinis, kde je hostil známý český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64).

Patrik už má z předchozího vztahu s Kateřinou, sestrou herečky Anety Krejčíkové, čtyřletou holčičku. Redakce eXtra.cz se Simone zeptala, zda neměla ze své "předchůdkyně" trému. "Úplně v pohodě. Patrik mi vysvětlil, že v podstatě herečka je jen její sestra," prozradila Simone. Zároveň ale přiznala, že určitou nervozitu cítila. Sama totiž do herectví fušuje.

"Trošku jse nevěděla, jak zareaguje na to, že jsem si také už zahrála epizodní role ve filmu a seriálu, ale naštěstí s tím problém neměl," řekla nám ještě. Patrik nesl rozchod s Kateřinou těžce, vždy prý totiž toužil po úplné rodině. To se mu snad konečně splní s milovanou Simone. Ta je totiž v sedmém týdnu těhotenství! A daleko už není ani veselka.

Čeká ji svatba i porod

"Chci manželku, chci úplnou rodinu. Simču si určitě v blízké době vezmu," jásá nadšený Patrik. Pár těhotenství nečekal, na miminko se ale těší. Sama Simona nemůže uvěřit tomu, že poznala lásku díky účinkování v televizním pořadu. "Moc jsem tomu nejdříve nevěřila. Říkala jsem si, že televize mi přece nemůže najít někoho, s kým to hned klapne," svěřila se.

Natáčení se uskutečnilo před třemi měsíci a mezi oběma hrdličkami okamžitě přeskočila jiskra. Hned druhý den po natáčení šli na druhé randíčko. "Pak jsme spolu byli každý den. První pusa proběhla jen pár hodin po tom, co jsme se seznámili před kamerou," prozradila půvabná Simone.

Krásu půvabné Simone můžete obdivovat v naší galerii.

Související články

Další články