Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Těhulka Ornella Koktová se v 8. měsíci odhalila: Ukázala pořádně zakulacené bříško

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Těhotenství
Ornella Koktová (27) je těhotná a brzy na svět přivítá dalšího potomka, kterého čeká s manželem Josefem Koktou (62). Těhotenství se jí podařilo před veřejností tajit až do osmého měsíce. Na sociální síti se konečně pochlubila fotkou, na které je vidět její krásně kulaté bříško.

Včera všechny zaskočila radostná novinka, že je Ornella Koktová podruhé těhotná. Ještě větší překvápko bylo, když pro portál Super.cz prozradila, že je už v osmém měsíci těhotenství.

Těhotenské foto

Ornella na sociální síť přidala snímek, na kterém má na sobě pouze spodní prádlo, takže krásně vyniká její zaoblené těhotenské bříško. Podle velikosti břicha je zřejmé, že miminko přijde na svět v nejbližší době.

Zatím se neví, jestli bude mít Ornella holčičku nebo chlapečka. "Jestli to bude kluk, nebo holčička, to je mi úplně jedno. V dnešní době je nejdůležitější hlavně to, aby miminko bylo zdravé," svěřil se pro eXtra.cz brzy dvojnásobný dědeček Michal Štika

Koktová tedy brzy přivítá na svět druhého potomka, jehož otcem je manžel Josef Kokta První dítě, syn Quentin, přišel na svět v březnu 2013.

Dlouho mlžila

Ornelle se podařilo těhotenství ututlat nejen před veřejností, ale i před vlastní matkou Monikou Štikovou Ta se o dceřině těhotenství dozvěděla až z bulváru. "Nejsme vůbec v kontaktu. Dva roky jsme spolu nepromluvily, neviděly se. Není důvod. Já myslím, že ty vztahy jsou tak narušené, že to není třeba. Jsme tak odcizené, že vůbec nemá smysl si kvůli druhému dítěti začít hrát na to, že si rozumíme a jsme jedna velká šťastná rodina," vysvětlila Koktová pro Super.cz.

Související články

Další články