Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Těhulka Mesarošová nabrala 7 kilo, ale neřeší to: V průsvitných šatech bez podprsenky!

Dominice Mesarošové to ohromně sekne!
Zdroj: showpix.cz / profimedia.cz
+ Dalších 53 fotografií
Slavnostní finále soutěže Česká Miss 2018 v Ostravě si nenechala ujít ani těhotná modelka Dominika Mesarošová (32), kterou doprovodil přítel. Velmi překvapila svým outfitem. Bývalá modelka si oblékla průsvitné šaty a vyšla do společnosti jen tak bez podprsenky. Je vidět, že i v šestém měsíci těhotenství můžete být zatraceně sexy!

Dominika Mesarošová vždycky přitahovala pozornost na svoji osobu hlavně díky svým silikonům. Ty doby jsou už ale dávno pryč. Bývalá modelka od té doby hodně zmoudřela, vyzrála a našla si dlouhodobého partnera, se kterým momentálně čeká potomka.

Budoucí maminka je v šestém měsíci těhotenství a někteří její fanoušci na sociálních sítích vtipkují, že to vypadá, jako by čekala dvojčata. To ale není pravda. Dominika moc dobře ví, že očekává pouze jednoho potomka, jehož pohlaví sice zná, ale chce si ho nechat pro sebe.

"Jsem přesně v půlce, ve dvacátém týdnu. A přibrala jsem za tu dobu jenom sedm kilogramů, což je ideál,“ prozradila. Dominika vyrazila s partnerem o víkendu do Ostravy na galavečer České Miss.

Na slavnostní událost zvolila velmi odvážné šaty, které jí neskutečně slušely. Byly černé a celé průhledné. Nebyla by to Dominika, kdyby nezaprovokovala, a tak si nevzala ani podprsenku. Nastávající mamince těhotenství opravdu prospívá.

„Spodní prádlo nenosím, je mi to nepříjemné,“ řekla eXtra.cz na to, proč zvolila tak odvážné šaty. A jak to má s výbavičkou? „Pomalu všechno zařizuji. Zítra mi dovezou nábytek a všechno dávám dohromady. Poté chci už jen odpočívat a připravovat se na termín, který mám v září,“ dodala.

Související články

Další články