Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Těhulka Ewa Farna: Její OBŘÍ BŘÍŠKO naznačuje, že porodí snad každou minutou!

+ Dalších 28 fotografií
Budoucí maminka
Tajnůstkářka Ewa Farna (25) se může stát maminkou každou minutou. Požehnaný stav se jí dařilo několik měsíců dokonale tajit. A jakmile šla s radostnou novinou ven, měla už takové bříško, že se okamžitě začalo mluvit o přinejmenším 8. měsíci. Jenomže Ewa je pořád větší a větší, takže se zdá, že porod přijde skutečně co nevidět!

Zpěvačka Ewa Farna (25) se stane poprvé maminkou v relativně nízkém věku. Spousta jejích kolegyň z Česka i ze světa si dávají na čas, ale Farna se nikdy netajila touhou po velké rodině. A tak čekala jen tak dlouho, dokud na rodičovství nebyli s manželem Martinem Chobotem (30) pořádně připravení.

Od chvíle, kdy se o radostnou novinu Farna podělila s fanoušky, uplynul měsíc a půl. Už tehdy se spekulovalo, že je Ewa přinejmenším v 8. měsíci. Těhotenství totiž dlouhou dobu tajila. Teď jí bříško narostlo ještě víc, a tak je porod patrně otázkou několika málo dnů.

A jelikož je Ewa zodpovědná a nikdy neponechává nic náhodě, dává to smysl. Na letošek si totiž naplánovala velké turné, které startuje právě koncem dubna. Do prvního koncertu by měla porodit svého prvního syna.

V opačném případě by se její plány zhroutily jako domeček z karet a zklamala by tisíce fanoušků. A to určitě Farna riskovat nebude!

Mohlo by vás zajímat

Další články